Монтаж рейкових панелей

З чого починається ремонт у квартирі? Звичайно, він починається з картинки, яку намалювала ваша фантазія, а досвідчений дизайнер майстерно переніс на папір. Насамперед, ви формуєте стиль кожного приміщення, який вимальовується шляхом вибору різних оздоблювальних матеріалів. Одним із таких матеріалів є рейкові панелі. Їх гідністю є відносна простота монтажу та безмежний вибір фактур та кольорової гами. Серед них найпопулярнішими вважаються: дерев'яна вагонка, пластикова вагонка, вагонка із МДФ та алюмінієві рейкові панелі.

Монтаж вагонки будь-якого типу провадиться на каркасну основу. Каркас може бути виконаний із дерев'яного бруса. На таку решітку проводиться монтаж дерев'яної вагонки, пластику та МДФ. Без додаткової обробки дерев'яний каркас, як і дерев'яна вагонка або МДФ, має обмежену сферу застосування, що виключає вологі зони. Так само, каркас може бути виконаний з металевих профілів для монтажу гіпсокартону. На такий каркас може проводитися монтаж пластикової вагонки. Монтаж алюмінієвих рейкових панелей виконують на каркас, спеціальний для даного оздоблювального матеріалу.

Монтаж вагонки в квартирі застосовується як для стін, так і для стель. Для обробки стін найчастіше застосовують вагонку з щільнішого матеріалу - дерев'яну вагонку або вагонку МДФ. Пластикові панелі використовують і для обробки стін, і для обробки стель. Монтаж пластикової стелі у ванній кімнаті – відносно недороге та практичне рішення стельового оздоблення. Ну а рейкові панелі зазвичай асоціюються з монтажем алюмінієвих рейкових стель, часто пов'язані з ремонтом ванної кімнати.

Даний вид оздоблювального матеріалу, завдяки своїй каркасній основі, дозволяє вирішити ряд завдань з монтажу прихованої електропроводки та інших комунікацій, які зручно розміщуються в утвореному просторі.
Монтаж вагонки в Харкові - дуже вдалий варіант обробки, що не вимагає попередньої підготовки основ і дозволяє у відносно короткий термін сформувати необхідну геометрію приміщення.