Цегляна кладка перегородок у Харкові

Вартість кладки цегли від 400 грн/м2
  • Кладка перегородок
  • Зведення стін
  • Професійний інструмент
  • Перепланування квартири
  • 10 м2 в день
  • Досвідчені муляри
  • Доставка будматеріалу

Кладка стін та перегородок із цегли у квартирі.

В даний час на ринку житлової нерухомості Харкова нерідко почали з'являтися будинки з квартирами вільного планування. Це говорить про те, що власник квартири має можливість самостійно сформувати планування квартири та визначити призначення кімнат. Свободу вибору може обмежити лише необхідність прив'язки до інженерних комунікацій.

Кладка стін та перегородок з цегли – один з етапів робіт по переплануванню квартири. У масштабах квартири в багатоквартирному будинку, стіни та перегородки з цегли зводяться завтовшки 120 мм або, як кажуть, у «полцеглини». Цього цілком достатньо для досягнення необхідного для квартири рівня тепло та шумоізоляції кімнати.

Цегляну кладку стін та перегородок у Харкові не можна віднести до складних робіт, але існують деякі критерії якості даного виду робіт. Звісно, стіна повинна мати рівну площину і бути вертикальною. Чим рівніша стіна, тим менше зусиль та будматеріалів піде на її оштукатурювання. Через відсутність можливості природної перев'язки нашої перегородки з стіною, що несе, доводиться вдаватися до інших способів їх з'єднання, таким як перев'язка за допомогою арматури або використання Г-подібного перфорованого профілю. Зневажливе ставлення до даного архітектурного вузла може згодом негативно позначитися на довговічності декоративного оздоблення зведеної стіни чи перегородки. Щоб уникнути описаних вище наслідків, не варто нехтувати і армуванням кожного 4-5 ряду цегляної кладки.

Враховуючи товщину і щільність цегли, а також виконавши цегляну кладку строго за технологією, на такій стіні можна сміливо розміщувати полиці, навісні шафки, телевізори та ін. Тому, при капітальному ремонті квартири в новобудові, досить складно знайти, по-справжньому, гідну альтернативу цегляній кладці стін та перегородок.