Безмаячна штукатурка стін у Харкові

Вартість безмаячної штукатурки стін від 100 грн/м2
  • Штукатурка стін у квартирі
  • Штукатурка стін без маяків
  • Вирівнювання поверхні стін
  • Штукатурка стін під шпалери
  • Штукатурка укосів
  • Штукатурка отворів
  • Штукатурка стелі

Штукатурка стін без маяків у квартирі

Безмаячна штукатурка стін – це вид штукатурних робіт, що передбачає вирівнювання стін штукатурним розчином без використання маяків, що вирівнюють. Таку технологію застосовують, коли необхідно вирівняти лінії всіх зовнішніх і внутрішніх кутів, лінії фризу та плінтуса, а також площину стін у приміщенні, але немає необхідності суворого дотримання вертикального рівня.

Технологія не маячної штукатурки стін зазвичай не застосовується в ремонті квартири або будинку за вищим класом, але це не говорить про те, що це неякісний вид робіт. Її зазвичай застосовують під час косметичного ремонту квартири або ремонту кімнати. Результатом такої штукатурної технології є приміщення з вирівняними у площину стінами та прямими лініями кутів, а невідповідність стін вертикальному рівню неможливо помітити неозброєним оком. Таку технологію дуже часто застосовують у панельних будинках, де немає великих дефектів за площиною та вертикальністю стін та, відповідно, немає необхідності наносити товстий шар штукатурки.

Суміші, що використовуються при маячній штукатурці, нічим не відрізняються від тих, які використовують при маячній штукатурці. Це можуть бути штукатурні суміші як на цементній основі, так і на гіпсовій. Процес підготовки стін перед безмаячною штукатуркою такий же, як і перед штукатуркою по маяках. На поверхні обов'язково має бути нанесений шар ґрунтовки, відповідний типу основи.

Така технологія штукатурки стін дуже популярна. Причиною цього є досить швидкі терміни виконання цього виду робіт і, порівняно з штукатуркою стін по маякам, значно менша витрата будматеріалу та більш скромна вартість робіт. Безмаячна штукатурка стін, виконана спеціалістами компанії "Trofimov", є повноцінною підготовкою до виконання чистової обробки квартири чи будинку.