Заливка наливної підлоги у Харкові

Вартість заливання підлоги від 180 грн/м2
  • Вирівнювання підлоги під лінолеум
  • Тонкошарова стяжка підлоги
  • Косметичний ремонт підлоги
  • Стяжка підлоги за 1 день
  • Наливна підлога у квартирі
  • Заливка теплої підлоги
  • Заливання підлоги за рівнем

Стяжка підлоги, що самовирівнюється, в квартирі

Одним із найважливіших моментів у ремонті квартири, на який необхідно звернути увагу, це вирівнювання підлоги. Воно може бути виконано у різний спосіб, кожен з яких застосовний у певній ситуації. Найчастіше застосовується стяжка, бетонування, монтаж підлоги на лагах і заливка підлоги сумішшю, що самовирівнюється. Дуже велику роль у виборі методу вирівнювання підлоги грає рівень перепаду його по площині та тип подальшого чистового покриття для підлоги.

При великих перепадах рівня підлоги використовують бетонування та монтаж підлоги на лагах. При перепадах підлоги 5-70 мм використовують стяжку або заливку наливної підлоги. Але стяжка підлоги не завжди може бути застосована навіть за невеликого перепаду. Це зумовлено технологією заливки стяжки, товщина якої не повинна бути меншою за 30 мм. Це має велике значення при монтажі міжкімнатних дверей, коли підвищення рівня підлоги на кілька сантиметрів на стільки ж зменшує висоту дверей. Таким чином встановлення міжкімнатних дверей утруднюється або зовсім стає неможливою. У цій ситуації суміші, що самовирівнюються, - ідеальний варіант для вирівнювання підлоги.

Заливка підлоги наливною сумішшю дозволяє вирівняти підлогу, практично не збільшуючи її рівень, а завдяки дрібній фракції складових суміші виходить рівна і дуже гладка поверхня, на яку можна укладати будь-яке покриття - навіть тонкий лінолеум.

Даний вид вирівнювання підлоги дуже вдало і широко застосовується під час косметичного ремонту квартири або кімнати і виконується дуже швидко. Але щоб самостійно виконати заливку підлоги сумішшю, що вирівнює, необхідні не тільки знання і досвід, але і спеціальний інструмент. Тому таку роботу краще довірити досвідченим фахівцям, які зможуть виконати її швидко та акуратно.