Поклейка шпалер у Харкові

Вартість поклейки шпалер від 130 грн/м2
  • Поклейка шпалер на стіни
  • Поклейка шпалер на стелю
  • Поклейка шпалер на укоси
  • Поклейка склошпалер
  • Поклейка фотошпалер
  • Поклейка флізелінових шпалер
  • Нанесення рідких шпалер

Обклеювання шпалерами стін у квартирі.

Після закінчення чорнових оздоблювальних робіт у квартирі, настає етап декоративного оздоблення приміщень. Це найприємніший і найцікавіший етап ремонту квартири для замовника, адже саме зараз починає вимальовуватись образ квартири, який до цього ми представляли у себе в голові або бачили у дизайн-проекті. Одним із найпопулярніших оздоблювальних матеріалів, що перетворюють сіру або білу безіменну кімнату у вітальню, дитячу чи спальню, є шпалери.

Шпалери – це тонкий рулонний матеріал, що складається з двох шарів – «обличчя» та основа. За довгу історію шпалер з'явилося багато їх видів. Найбільшої популярності набули шпалери на паперовій, а згодом на флізеліновій основі. Як лицьовий шар найчастіше виступає паперове або вінілове покриття. Дещо рідше застосовують тканинне покриття. Такі шпалери називають текстильними. Фантазія дизайнерів і декораторів на цьому не зупиняється, тому, як лицьовий шар, можна зустріти безліч різних матеріалів. Асортимент кольорової гами, текстури та малюнків не має меж, але його в рази збільшив вид шпалер, що вже набрав популярності, – фотошпалери. Існує, також, тип шпалер, які після поклейки піддають фарбуванню. Зазвичай, це шпалери на флізеліновій основі або скловолокна.

Технологія поклейки шпалер кожного типу має особливості. Відмінності можуть бути у складі клею, для конкретних видів шпалер, у способі його нанесення – на стіну або полотно, у способі поклейки – встик, внахлест або проріз. Дотримання конкретної технології для певного виду шпалер дуже важливе, інакше неможливо досягти якісного результату. Недотримання технології поклейки шпалер може призвести не тільки до здуття шпалер або розходження швів, але і до відклеювання їх від поверхні, а це - зіпсований, можливо дорогий, матеріал і час. Щоб уникнути цих неприємностей, поклейку шпалер повинні виконувати досвідчені фахівці, які не з чуток знайомі з технологіями даного виду робіт.