Укладання підлогових покриттів у Харкові

Одним із останніх етапів капітального ремонту квартири є укладання підлогових покриттів, з типом яких необхідно було визначитися ще перед початком ремонтно-оздоблювальних робіт. Дуже важливо до ремонту мати уявлення про те, в якій кімнаті, яке покриття буде укладено. Ця інформація необхідна для виконання якісної підготовки під укладання підлогових покриттів. Існує кілька типів покриттів, що мають відмінності за структурою, щільністю, товщиною та ін. Ці параметри повинні бути враховані при виконанні підготовки підлоги.

Підготовка підлоги до укладання покриттів для підлоги передбачає вирівнювання площини і рівня підлоги під певний тип покриття. Враховуючи даний параметр, можна досягти єдиної площини підлоги в квартирі, незалежно від типу покриття для підлоги. Але підготовка підлоги повинна враховувати не тільки товщину покриття для підлоги, але і матеріал, з якого воно виготовлено. Так для укладання лінолеуму, підготовка підлоги повинна виконуватись за допомогою дрібнофракційних сумішей для отримання максимально гладкої поверхні. Для підготовки підлоги під укладання ламінату достатньо застосування звичайних сумішей для стяжки підлоги. Укладання паркетної дошки в Харкові проводиться двома способами - плаваючим та фіксованим. У першому випадку достатньо підготовки під укладання ламінату, у другому – на стяжку монтують листи фанери, на яку за допомогою клею укладають паркетну дошку.

Завершальним етапом укладання підлогових покриттів є монтаж плінтуса. Плінтуси мають кілька різновидів, від цього залежить технологія їхнього монтажу. Найпростіше встановлювати плінтус із пластику. Їх монтують за допомогою шурупів або дюбелів, а стикування кутів виконують за допомогою пластикових з'єднувачів. У разі плінтусів з дерева, МДФ або поліуретану, кути стикують шляхом прирізки під кутом 45°. Плінтус з МДФ і поліуретану встановлюють на спеціальний клей, а плінтус з дерева - за допомогою саморізів або дюбелів.

Процес укладання підлогових покриттів будь-якого типу має свої тонкощі, досконале володіння якими здобувається лише з досвідом. Тому, лише застосування необхідної технології в певних умовах може гарантувати довговічну експлуатацію будь-якого якісного покриття для підлоги.