Монтаж стін та перегородок із гіпсокартону

Вартість монтажу гіпсокартону від 200 грн/м2
  • Монтаж стін із гіпсокартону
  • Монтаж перегородок із гіпсокартону
  • Монтаж гіпсокартону на клей
  • Монтаж гіпсокартону на профіль
  • Монтаж укосів з гіпсокартону
  • Монтаж гіпсокартону у ванній
  • Дверний отвір з гіпсокартону

Стіни та перегородки з гіпсокартону у квартирі

Капітальний ремонт квартири у Харкові може включати в себе роботи з перепланування. Ці роботи складаються з двох етапів – демонтаж існуючих стін та перегородок та монтаж нових. Для зведення нових стін та перегородок у квартирі застосовуються різні будівельні матеріали. Найзручнішим і найшвидшим, у плані монтажу, є такий матеріал як гіпсокартон. Стіни з гіпсокартону, як і перегородки з гіпсокартону, мають малу вагу, завдяки якому не створюють небезпечних навантажень на плити перекриття.

Монтаж стін із гіпсокартону дозволяє оперативно вирішити питання з вирівнюванням стін у приміщенні та формуванням його певної геометрії. Крім цього, до функціональних особливостей стін з гіпсокартону можна віднести можливість розміщення в просторі, що утворився. електричні мережі, водопровід та опалення, а також систему вентиляції, не обмежуючи доступ до їх важливих вузлів.

Перегородки з гіпсокартону такі ж порожнисті як і стіни, що дозволяє легко розміщувати всередині них звукоізолюючий матеріал і утеплювач. За дотримання правильної технології монтажу перегородок з гіпсокартону, сформовані в перегородках отвори з легкістю витримають, встановлені в них міжкімнатні двері.

Завдяки специфіці даного будівельного матеріалу стіни та перегородки з гіпсокартону у Харкові вимагають мінімальних зусиль для підготовки їх до декоративного оздоблення. А завдяки різним видам гіпсокартону, що мають різні властивості, його можна використовувати для обробки камінів, для формування стін у ванній кімнаті, тобто. практично у будь-яких приміщеннях у квартирі.

Поєднання параметрів гіпсокартонних плит та майстерності фахівців з монтажу гіпсокартону, а також професійних обробників, дадуть вам відмінний результат – якісні стіни та перегородки з гіпсокартону, які виконуватимуть свою функцію довгі роки.