Ми — команда

«Trofimov» - команда професіоналів, які виконують весь комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт в Україні для створення та покращення житлових умов до бажаного результату.

Досвід

Досвід ремонтних робіт і постійне прагнення команди, що любить свою роботу, до найкращого результату, незамінні для виконання завдань різного типу та складності, що гарантує нашим клієнтам високу якість виконуваних нами робіт.

01-about-us-history

Дефіцит професійних кадрів ремонтно-оздоблювальних робіт на будівельному ринку Харкова у 2008 р. зародив ідею створення компанії щодо надання якісних послуг з ремонту квартир та будинків. Після довгої та важкої роботи з вивчення сфери діяльності та підбору професійних кадрів у 2013 р. з'явилася назва – компанія «Trofimov», що надає високу якість та сервіс ремонтно-оздоблювальних робіт.

04-about-us-evolution

Все, що нам потрібно, це підвищувати професіоналізм. Чим вище ми як професіонали — тим ефективніша наша робота — тим більша кількість якісно відремонтованих квартир. Наше завдання – користь клієнту.

03-about-us-mission

Компанія «Trofimov» прагне до створення довгострокових відносин з клієнтами, заснованих на якості послуг, що надаються нами, дотриманні термінів ремонту, вартості будівельних матеріалів та якісному сервісі обслуговування наших клієнтів. Ми не зупиняємо роботу над оптимізацією процесу ремонтно-оздоблювальних робіт та продовжуємо підбирати професійні кадри для їх виконання.

05-about-us-goals

Ми дивимося в майбутнє, і постійно розвиваємось у сфері ремонтно-оздоблювальних послуг, розширюючи види діяльності та автоматизуючи процеси виконуваних робіт, закуповуючи нове обладнання для скорочення термінів та покращення якості ремонтних робіт.

Для збільшення числа професійних майстрів на ринку ремонтно-оздоблювальних робіт планується створення школи, яка займається підготовкою нового покоління майстрів-оздоблювальників на базі багаторічного досвіду наших фахівців.

Ми також працюємо над розвитком власного інтернет магазину будівельних матеріалів для зниження вартості оздоблювальних матеріалів, зручності роботи із замовником та швидкого постачання наших об'єктів по Україні.