Прибирання після ремонту
Вартість збирання після ремонту від 100 грн/м2
 • Сухе та вологе прибирання
 • Вивіз сміття
 • Чищення м'яких меблів
 • Миття вікон
 • та ін.

При слові «ремонт» багато хто занепадає, оскільки сам процес займає чимало часу, а ще складніше дається прибирання після ремонту. Але себе можна легко позбавити важкої багатогодинної роботи, якщо довірити це все професіоналам клінінгової компанії. Вони прибирають приміщення за чітко відпрацьованим алгоритмом, тому здатні швидко навести лад після будівництва. Для чищення клінери використовують професійні засоби, які легко справляються із найскладнішими забрудненнями. Вартість послуг у Харкові недорога.

Етапи прибирання

Для всіх типів приміщень є кілька етапів прибирання. На першому відбувається збирання, а також складування великого будівельного сміття. Це можуть бути різні обрізки, залишки фарби, будматеріалів, великі шматки цегли та штукатурки, пісок. Все це збирається у мішки, після чого фасується для подальшого вивезення. Це необхідно для того, щоб відремонтоване приміщення стало порожнім та прискорився весь процес роботи.

Після цього можна переходити безпосередньо до самого прибирання. І знову воно відрізняється від класичного, адже залишилася ще велика кількість пилу, який неможливо зібрати за допомогою звичайних побутових засобів.

Увага! Виконується ця робота спочатку за допомогою будівельного пилососа, а потім із використанням техніки для вологого прибирання. Тільки так можна привести будь-яке приміщення до стану, що дозволяє продовжити прибирати у звичному режимі стандартної «генералки».

Квартири

Генеральне прибирання виконується по-різному для усіх видів приміщень. У житлових квартирах все починається з виносу мішків зі сміттям до спеціального контейнера для сміття, замовленого для вивезення будівельних відходів. Це дозволяє звільнити площу та продовжити очищати її від пилу.

Після ремонту пил необхідно видалити з усіх поверхонь, особливо складно боротися із дрібнодисперсним пилом.
Клінінг проводиться за принципом «згори донизу». Коли пил з підлоги вже зібраний, можна переходити до найвищих точок і поступово спускатися нижче, щоб видалити все сміття.

У прибирання квартири входить:

 1. Видалення пилу із зовнішньої, а також внутрішньої поверхні сантехніки у ванній кімнаті та меблів у кухні (шаф, тумбочок).
 2. Миття люстр, світильників.
 3. Обов'язково виконується протирання, а також дезінфекція ручок дверей, розеток, вимикачів.
 4. Усі хромовані, дзеркальні поверхні натираються до блиску.
 5. М'які меблі очищаються пилососом, при необхідності виконується їх хімчистка.

Якщо в квартирі залишалися меблі, вони напевно виглядають далеко не найкращим чином. Слід очистити верхні полиці, підготувати їх до полірування, але поки що відкласти цей етап. Точно за таким же принципом пил, а також сміття видаляється з меблів середньої висоти. Заключним етапом буде протирання журнальних столиків та інших низьких меблів, а також підвіконь.

Після цього проводиться ще раз вологе прибирання, що дозволяє позбавитися від сміття, зметеного з меблів. Так із квартири видаляється весь пил, що дозволяє перейти до заключного етапу. Під час нього поліруються меблі, відмиваються вікна, а також проводиться дезінфекція сантехніки, навіть якщо вони нові. Це дозволить позбавитися всіх хвороботворних бактерій і повністю підготувати квартиру до заселення мешканців.

Приміщення

До цієї категорії потрапляють різні промислові будівлі, такі як склади чи цехи. Щоб провести в них прибиральні роботи, слід узгодити потрібний рівень чистоти. Так, ніхто не намагатиметься повністю позбутися піску на бетонних неполірованих підлогах, тому вимоги замовника мають бути розумними.

Після цього, залежно від типу приміщень, проводиться сухе чи вологе прибирання. У деяких випадках допускається застосування апаратів високого тиску видалення особливо складних забруднень.

Увага! Будь-які аспекти прибирання приміщення заздалегідь узгоджуються з керівництвом підприємства.

Фінальний етап залежить від наявності в приміщенні будь-яких меблів. Так, якщо це склад, то здійснюється повне очищення стелажів від пилу, піску та іншого сміття, які могли потрапити на них під час будівельних робіт. Якщо отримано дозвіл, стелажі можуть бути помиті за допомогою того ж апарата високого тиску.

Приватні будинки

Прибирання після будівництва в приватних будинках багато в чому схоже на клінінг у квартирах. Але до неї додається кілька видів робіт, які також потрібно зробити.

Перший – це очищення фасаду будівлі. У процесі будівництва або ремонту на нього могли потрапити різні забруднюючі елементи. Їх видаляють за допомогою засобів для чищення та відповідного обладнання. Другий момент, який також стосується лише приватних будинків, – це прибирання на прилеглій території.

До неї належить:

 • винесення будівельного сміття, що складалося на майданчику перед будинком;
 • очищення поверхні, на якій лежав мотлох.

Після виконання всіх цих робіт будинок повністю готовий зустрічати своїх мешканців.

Офіси

Офісні будинки мають власну специфіку. Найчастіше, навіть під час проведення ремонтних робіт, у них може хтось перебувати, оскільки підприємства мають функціонувати постійно. Через це післябудівельне прибирання може бути перенесене на вечірній або нічний час, щоб створювати співробітникам мінімум незручностей.

В цілому, післябудівельний офісний клінінг відповідає квартирному, з тією відмінністю, що проводиться також очищення безлічі одиниць оргтехніки, що знаходилася в офісі під час ремонту. Тому для післяремонтного прибирання застосовуються спеціальні нейтральні засоби для чищення, що не надають негативного впливу на пластик. Після виконання всіх робіт та видалення будівельного пилу зі всіх кутів офіс може вважатися повністю готовим для звичного ритму роботи.

Вартість

Після ремонту та будівельних робіт завжди залишається багато великого та дрібного сміття, а на всіх поверхнях осідає пил. Самостійно відмивати кімнату складно. Але вам не потрібно витрачати час та сили на неприємну роботу. Прибирання після ремонту від нашої клінінгової компанії – це можливість в'їхати в оновлену квартиру чи будинок та насолоджуватися ним. Вам не потрібно перебувати в приміщенні під час наведення порядку, достатньо замовити недорогу послугу та перевірити результат роботи команди, яка працювала над поставленим завданням.

Увага! Залежно від обсягу замовлення ми готові надати знижки. Ми не економимо на миючих засобах і застосовуємо побутову хімію тільки відомих брендів, а також сучасні інструменти, що чистять і техніку.

Щоб замовити прибирання після ремонту квартири або заміського будинку, котеджу, офісу в Харкові, достатньо зателефонувати та показати нашим фахівцям приміщення, щоб вони могли оцінити обсяг робіт та на підставі побажань замовника сформувати ціну. Розцінки на всі послуги можна переглянути в прайсі. Також на сайті є інформація про клінінг та відгуки клієнтів.

Найменування Од. вимірювання Ціна, грн
Прибирання квартири після ремонтум2100
Прибирання приватного будинку після ремонтум285
Прибирання офісу після ремонтум280
Миття віконм270

Питання та відповіді

 • Чи мають під час прибирання бути присутніми господарі?

  Це не обов'язково, досить просто описати масштаб робіт клінерам та йти у своїх справах, а після виконання прийняти роботу.

 • У фахівців є миючі засоби чи їм треба давати свої?

  Працівники приїжджають зі своїм обладнанням та засобами для чищення.

 • Скільки часу займає робота?

  Все залежить від величини приміщення, але не більше одного дня, якщо площа не перевищує 100 м2.

 • Приміщення все прибираєте?

  Так, якщо господарі не ставлять інших завдань.

 • Які засоби використовуються?

  У клінерів лише професійні засоби.