Обслуговування об'єктів

Кожен із нас, задумавши виконати ремонт квартири, будинку чи офісу, стикається з певними труднощами у пошуку професійних підрядників. І якщо на перше місце ставлять такі критерії як якість і терміни, то про сервіс, що надається підрядною організацією ніхто не турбується. Надалі це може додати ложку дьогтю в комфорт вашого емоційного стану.

Напевно, мало хто в повному масштабі розуміє скільки сил і часу потрібно самому замовнику на виконання комплексного ремонту квартири. Приємний клопіт вибору матеріалів для декоративного оздоблення може змінюватися з організацією закупівлі, доставки та підйому чорнових будматеріалів. Абстрактні звіти про виконану роботу на пом'ятих листочках паперу легко можуть змусити вас засумніватися відповідно до їхньої дійсності. Невдоволені особи сусідів, косо дивлячись на вас через будівельне сміття в під'їзді і біля нього, теж не додадуть вам радості від ремонту квартири. Відсутність усіх цих незручностей під час проведення ремонтно-оздоблювальних робіт є надання високого сервісу підрядником.

Високий сервіс нашої компанії починається з виконання детального виміру на об'єкті майбутнього ремонту та професійної консультації замовника на всіх етапах робіт. На підставі даних виміру замовник у зручній для нього формі отримує докладний кошторис робіт та матеріалів по задуманому проекту. Під час капітального ремонту квартири неможливо уникнути скупчення сміття, тому своєчасне вивезення будівельного сміття з об'єкта допоможе зберегти теплі та дружні стосунки з вашими сусідами. На підставі узгодженого із замовником кошторису матеріалів ми виробляємо закупівлю та доставку будматеріалу на об'єкт та організовуємо його підйом у квартиру. Після завершення кожного етапу ремонтно-оздоблювальних робіт ми формуємо докладний звіт про виконані роботи та витрачені матеріали та надсилаємо його замовнику електронною поштою або будь-яким іншим зручним для нього способом.

Взявши ці маленькі поточні завдання, ми допомагаємо вам зберегти ваш час для більш приємних справ. Наше завдання – виконати ремонт вашої квартири максимально швидко та комфортно для вас та ваших сусідів.