"Trofimov" - Комплексний підхід до ремонту!

Команда професіоналів, що виконує ремонтно-оздоблювальні роботи у Харкові, надаючи високу якість та сервіс нашим клієнтам.

За більш як 8 років досвіду виконання ремонтно-оздоблювальних робіт склалася певна річна статистика:
72 м2
ванних кімнат
840 м2
квартир
633 м2
кімнат та інших приміщень
Чому нас обирають
Наш досвід
Найціннішою перевагою компанії є багаторічний досвід та професійний підхід нашої команди, що дозволяє легко справлятися з найскладнішими завданнями.
Час та сервіс
Ми цінуємо Ваш час, тому своєчасно проводимо розрахунок кошторисів, закупівлю будматеріалів та подання звітності щодо виконаних робіт та витрачених матеріалів на email.
Контроль та ведення об'єкта
На кожному нашому об'єкті ведеться постійний контроль за дотриманням термінів та технологій ремонтно-оздоблювальних робіт.
Підбір будматеріалів
Багаторічний досвід ремонтних робіт дозволив нам детально вивчити та підібрати виключно якісні будматеріали для ремонту Вашої квартири.
Постійний штат майстрів
За більш ніж 8 років роботи ми сформували постійний штат співробітників, що складається з 15 фахівців, які готові виконати проект будь-якої складності.
Технології та якість
Знання сучасного матеріалу та дотримання норм виконання ремонтно-оздоблювальних робіт – головний аргумент якісного ремонту.
Ми гарантуємо
 • Вартість будівельних матеріалів на 10% нижча за вартість в гіпермаркетах
 • Знижки до 30% на доставку будівельних матеріалів на об'єкт
 • 80% економія Вашого часу за рахунок постійного технагляду на об'єкті
 • 100% відсутність перевитрати будівельних матеріалів завдяки точному розрахунку
 • 200% гарантія на всі виконані роботи нашою компанією
Гугл відгуки
Trofimov IconTrofimov

Московський проспект, 89, Харків

4,1 38 reviews

 • Avatar Elena Koshliakova ★★★★★ неделю назад
  На сегодняшний день заказывали технический дизайн проект. Сразу скажу, что делали долго, потому что мы многое меняли в процессе многое обдумывали и передумывали. К некоторым советам дизайнера не прислушались сразу но потом таки прислушались … Докладніше и поправили) Визуализацию не заказывали, но советую все таки ее заказывать или самому нарисовать если есть время и нервы)). Потому как то что в голове представляется на картинке выглядит совсем иначе( Проект сделали отличный все учтено все оговорено. Ждем теперь смету и будем приступать) Все ремонтные работы так же планируем делать с Trofimov. Очень понравилось работать с дизайнером Светланой! Спасибо
 • Avatar Irina Alexandrovna ★★★★★ 7 месяцев назад
  Наверно, совсем идеального ремонта не существует, но с компанией "Trofimov" можно максимально приблизиться к идеалу. Не жалеем, что воспользовались услугами именно этой компании: грамотные и профессиональные мастера, хороший дизайнер, … Докладніше за все работы компания несет ответственность. Возникали некоторые нюансы в ходе ремонта, но все они оперативно решались. В целом, остались довольны и результатом ремонта и его процессом.
 • Avatar VIktor Danilchenko ★★★★★ 7 месяцев назад
  Заказывал ремонт в квартире, включая ванную. Результатом доволен, ожидания оправдал. Все вопросы решались оперативно, как во время ремонта, так и после. Ребята молодцы, спасибо за работу!
 • Avatar Yuriy Cherkas ★★★★★ год назад
  Доволен работой.
  Заказывал и дизайн-проект, и ремонт для двухкомнатной квартиры в новострое. Уже месяц проживаю на новом месте и за это время не выявлено никаких изъянов, все сделано качественно и радует глаз. Работы были проведены с минимумом
  … Докладніше моего участия, основная часть которого была на время разработки дизайн-проекта, дальше все происходило в максимально автономном режиме. По каждому этапу ремонта предоставлялся детальный отчет как по работе, так и по материалам. Все сотрудники с которыми взаимодействовал вежливы и корректны в общении.
  По итогу от "Trofimov" остались только положительные впечатления.
Замовити вимір на ЗАВТРА!
Схема роботи з нами

Зателефонувавши нам по телефону або залишивши заявку на сайті, ви отримаєте відповіді на питання щодо ремонту квартири "під ключ", а для отримання більш детальної інформації Вам буде рекомендовано виїзд виконроба на об'єкт протягом 24 годин для виконання виміру.

Кожному цікаво, як зробити ремонт квартири дешево. Один з найпростіших варіантів – замовити проведення робіт "під ключ".

Особливості ремонту квартири "під ключ"

Словосполучення "під ключ" має на увазі:

 • Комплексний підхід: всі види робіт, від сантехніки до оздоблення.
 • Реалізація дизайнерських проектів: враховуються всі побажання замовника.
 • Отримання готового результату: в приміщення можна відразу в'їжджати.
 • Крім того, такий вид ремонту зазвичай коштує дешевше.

Перший особистий контакт з нашою компанією в особі виконроба, при зустрічі з яким Ви отримаєте професійну консультацію з ремонтно-оздоблювальних робіт. Проводиться замір приміщень, приймаються Ваші побажання та рекомендації.

На підставі даних виміру наш кошторисник на протязі 24 годин надає детальний кошторис робіт, після узгодження якого складається кошторис будівельних матеріалів із зазначенням їх обсягів, марок та вартості. Складені кошториси прозорі та не мають прихованих робіт.

Кожен об'єкт виконання ремонтно-оздоблювальних робіт керується досвідченим виконробом, який ставить завдання не менш досвідченому майстру та контролює хід виконання робіт. Проводиться закупівля та завезення будматеріалів, яку наша компанія готова повністю взяти на себе.

Під час всього процесу виконання робіт з ремонту санвузла, кімнати чи квартири Ви постійно та своєчасно отримуєте звіти щодо виконаних обсягів робіт та переліку закуплених та витрачених матеріалів. Звітність надається у зручній для Вас формі.

Після закінчення ремонтно-оздоблювальних робіт проводиться прибирання приміщення та прилеглих територій, виконується вивіз сміття, надається фінальний звіт та складається акт виконаних робіт. Після цього набувають чинності гарантійні зобов'язання.

Скільки коштує ремонт "під ключ"?
Дизайн
проект
від 410 грн/м2
Дизайн-проект квартири площею до 80 м2
Термін виконання 3 - 4 тижні
Вартість супроводу об'єкту від 5000 грн/міс
Ремонт
квартири
від 5000 грн/м2
Комплексний ремонт квартири площею до 60 м2
Термін виконання від 12 тижнів
Вартість загальнобудівельних матеріалів від 2000 грн/м2
Ремонт санвузла
від 15000 грн/м2
Комплексний ремонт санвузла площею до 4 м2
Термін виконання від 3 тижнів
Вартість загальнобудівельних матеріалів від 7000 грн/м2

Вартість ремонту квартир у Харкові від компанії "Trofimov"

Компанія Trofimov пропонує ремонт квартири недорого. Так, вартість робіт на 1 кв.м у житловому приміщенні площею до 60 кв.м коштуватиме лише 2000 гривень. При цьому на замовника чекає знижка на всі будматеріали до 10%.

Етапи ремонту квартири

Якщо вам потрібно замовити ремонт квартири, доведеться пройти через кілька попередніх етапів:

 • Оформлення заявки на замір.
 • Робота замірника.
 • Підготовка кошторису.

Якщо вартість робіт вас влаштовує, бригада розпочне їх виконання максимально швидко. Після завершення кожного етапу будівельних процедур виконроб надає фінансову документацію, яка підтвердить реальні витрати на матеріали тощо.

Фінальною стадією стане здача об'єкта, під час неї ви зможете переконатися, що ремонт здійснено відповідно до договору.

Більше актуальної інформації на нашій сторінці у Instagram
Часті питання
 • Як визначається вартість ремонту квартири "під ключ"?

  Вартість ремонту квартири, санвузла чи кімнати визначається після виконання виміру та складання проекту, на підставі якого проводиться максимально точний розрахунок кошторису робіт та матеріалів. Вартість ремонту квартири залежить від безлічі параметрів, таких як габарити приміщення, складність робіт, клас будівельних та оздоблювальних матеріалів.

 • Чи потрібний дизайн-проект ремонту квартири, кімнати чи санвузла?

  Грамотно складений дизайн-проект квартири, кімнати чи санвузла можна вважати половиною ремонтно-оздоблювальних робіт. Завдяки йому ідеї та думки замовника переносяться на папір, який є, по суті, планом дій, згідно з яким майстри виконують оздоблювальні роботи, втілюючи Ваші ідеї в реальність.

 • Хто робить закупівлю будівельних матеріалів?

  Ремонтні організації співпрацюють з оптовими базами будматеріалів та можуть запропонувати замовнику їх закупівлю за оптовими цінами.

 • Скільки часу триває ремонт квартири?

  Терміни виконання ремонтно-оздоблювальних робіт залежать від кількох ключових чинників. Насамперед має значення розмір квартири, наявність чітко складеного технічного та дизайн-проекту, своєчасне узгодження робіт та матеріалів та їх авансування.

 • Яким є гарантійні зобов'язання?

  Наша компанія несе повну відповідальність за виконані нашими майстрами роботи протягом усього гарантійного терміну та готова усунути будь-які виявлені дефекти оперативно та власним коштом, згідно з договірними відносинами.

Чому замовити ремонт квартири краще у нас

Компанія Trofimov зарекомендувала себе як лідер на ринку ремонту. Працюючи з нами, ви отримуєте такі переваги:

 • Надійність: на об'єктах постійно працює технагляд.
 • Якість: на ремонт дається обов'язкова гарантія;
 • Чесність: надаються фінансові звіти щодо всіх витрат.
 • Професіоналізм: у нас працюють лише дипломовані фахівці.

"Trofimov" - з нами ремонт квартири під ключ видасться вам задоволенням!

Не знайшли відповідь на свій ПИТАННЯ?
Досвід роботи в будинках відомих забудовників