Що таке євроремонт?

Євроремонт – це поняття, яке з'явилося у суспільстві на початку 90-х, після закінчення епохи СРСР. В даний час поняття євроремонту квартири досить неоднозначне. Одні пов'язують його з появою на ринку будівельних матеріалів нових, зручніших та технологічніших матеріалів. Також з появою великого вибору чистових оздоблювальних матеріалів, що дозволяють отримати якісніший та цікавіший результат ремонтно-оздоблювальних робіт. Інші бачать зв'язок євроремонту квартири з переплануванням старої, стандартної квартири в більш комфортний житловий простір. Наприклад, за рахунок суміщення ванної кімнати з туалетом, демонтажу комор та антресолей. Або за рахунок об'єднання кімнати з кухнею, яке згодом отримало назву кухні-студії. Треті вважають, що євроремонт квартири – це ремонт квартири за європейським стандартом, який насправді має місце, і широко застосовується у Європі.

Євроремонт квартири від "Trofimov"
Євроремонт квартири

Але, як показує практика, мало хто застосовує цей стандарт у ремонтно-оздоблювальних роботах у країнах СНД та Харків не виняток. Знання більшості харківських майстрів обмежено стандартами висоти розміщення розеток та вимикачів. Якщо за «радянським» стандартом вимикачі розміщувалися на висоті 160 см від підлоги, а розетки на висоті 90 см від підлоги, то за європейським стандартом вони розміщуються відповідно на висоті 90 см та 30 см – все! Виявляється, ні – не всі! Є чітка класифікація євроремонту квартири під ключ, тобто. ремонту квартири за євростандартом. Вона ділиться на три класи:

  • При виконанні ремонту квартири за нижчим С-класом виконується вирівнювання стін та стель із допустимою похибкою від 2 мм до 4 мм. Поверхні повинні бути рівними по площині, але не обов'язково до рівня;
  • Щодо євроремонту квартири B-класу, то тут уже враховується розстановка корпусних меблів, кухонних меблів, сантехприладів тощо. Для правильної, якісної установки необхідно, щоб стіни мали не лише гладку та рівну площину, але також були у рівень по вертикалі. Вирівнювання виконується виконанням штукатурних робіт. Це забезпечить правильний, акуратний і красивий вид встановлених меблів та аксесуарів;
  • Ну й нарешті A-клас. При виконанні євроремонту за вищим класом стіни та стелі вирівнюються не лише за рівнем. Також формується точна правильна геометрія приміщень. Вирівнюються діагоналі, площини стін та формуються чіткі розміри та кути приміщення згідно проекту. Але ремонт квартири такого рівня практично неможливий у будинках «радянської» споруди. Не завжди він можливий і в новобудовах, так як для формування такої геометрії доводилося вирівнювати стіни шаром штукатурки до 20-30 см. А це вже не відповідає технології ремонту квартири. Тому ремонт квартири такого класу можливий тільки в будинку або будинку, побудованому за таким же класом.
Євроремонт від "Trofimov"
Євроремонт

Ну ось ми й дізналися, що таке євроремонт квартири чи ремонт квартири за євростандартом. Але ми забули, а може, й не знали, що існують і досі мають місце ще радянські норми якості – СНІПи. За ними також можна досить точно класифікувати якість виконаного ремонту квартири. Тому, і євроремонт та ремонт квартири під ключ за європейськими стандартами - це якісний капітальний або комплексний ремонт квартири. Ну а якість його виконання безпосередньо залежить від застосування майстрами та виконробами правильної технології ремонту, якою досконало володіють фахівці компанії Trofimov.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.