Ремонт комнат от компании "Trofimov"

Якісний та недорогий ремонт кімнати.

Тривалий час проживаючи у своїй оселі, ми спостерігаємо як зроблений кілька років тому ремонт квартири втрачає свій вигляд. Шпалери затираються, вицвітають або відклеюються, стирається малюнок покриття для підлоги, виходить з ладу електропроводка і починають протікати труби водопроводу і опалення. Все це штовхає нас до необхідності виконання ремонтно-оздоблювальних робіт. Однак не всі мають бюджет на виконання комплексного ремонту квартири. Деякі не мають альтернативного житла на час його виконання. Тому ухвалюється рішення робити ремонт квартири поетапно чи покімнатно. Але навіть у такому разі багато хто намагається заощадити. Так як можна зробити ремонт кімнати недорого, але якісно? Ці два поняття не зовсім відповідають один одному, проте така можливість існує.

Вирівнювання стін у кімнаті

Капітальний ремонт квартири, зокрема кімнати, включає маячну штукатурку стін, стяжку підлоги, заміну електрики і стояків опалення разом з радіаторами. Бюджетний ремонт схожий на косметичний ремонт кімнати, в процесі якого не проводиться заміна комунікацій, якщо, звичайно, вони не вимагають термінової заміни. Штукатурювання стін по маяках теж можна уникнути, виконавши так зване легке вирівнювання стін. Воно являє собою вирівнювання лінії кутів кімнати, а також лінії плінтуса та примикання стіни та стелі. Ця робота виконується за допомогою довгого правила, маяки в цьому випадку не застосовуються. У результаті ми отримуємо рівну поверхню з красивими рівними примиканнями, але не гарантується дотримання перпендикулярності стін. Це можна буде виявити лише розмістивши в кутку прямокутні меблі або техніку, тоді примикаючи до однієї зі стін, в іншої з'явиться зазор. Після таких нескладних процесів стіни готові до поклейці шпалер.

Вирівнювання підлоги в кімнаті

Виконуючи бюджетний ремонт кімнати, рідко вдаються до вирівнювання підлоги цементною стяжкою. Найчастіше для цих цілей використовують суміші, що самовирівнюються. Вони практично не піднімуть рівень підлоги в кімнаті і досягають повного висихання набагато швидше за цементну стяжку. Це дозволяє робити монтаж підлогових покриттів вже за кілька днів, на відміну стяжки підлоги, процес висихання якої триває 3-4 тижня. В якості покриття для підлоги в ремонті кімнати економ класу застосовують лінолеум або ламінована підлога, його ще називають, ламінат. Укладання ламінату в кімнаті середнього розміру виконується однією людиною протягом декількох годин, лінолеум укладається значно швидше.

Оздоблення стелі в кімнаті

Поява на ринку такого поняття як натяжна стеля значно спростила та прискорила процес ремонту квартири чи кімнати. Зі зростанням його популярності його вартість поступово зменшувалась і в даний час він став доступним більшості охочих зробити бюджетний ремонт кімнати. Крім великої кількості кольорів до його переваг можна віднести можливість розмістити світильники в будь-якій кількості і в будь-якому місці стелі.

Двері та вікна при виконанні недорогого ремонту кімнати зазвичай не торкаються, тому що їх заміну можна віднести більше до комплексного ремонту квартири.

Сподіваюся, дана стаття допомогла вам переконатися в тому, що зробити ремонт кімнати не володіючи значними засобами все-таки можливо, але погодившись з невеликими недоліками щодо комплексного ремонту квартири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.