Кому доверить ремонт квартиры или дома

Ремонт квартири чи будинку - перший крок до створення комфортного житла.

Більшість людей у ​​нашій країні має власне житло – хтось будинок, хтось квартиру. Протягом усього життя кожен з нас намагається створити зі свого житла теплий і затишний простір, потрапляючи до якого, після робочого дня, навчання чи активного відпочинку, з'являється можливість усамітнитися самому або з сім'єю від зовнішньої метушні, з комфортом розташуватися на зручному дивані або прийняти освіжаючий. душ. У кожної людини має бути таке місце, в якому вона може розслабитися та відновити витрачені за день сили та емоційний стан.

Першим кроком до створення затишного та зручного житла є ухвалення рішення оновити інтер'єр квартири чи будинку. Зробити перепланування для більшої функціональності приміщення. Інтегрувати нові технічні рішення, що дозволяють полегшити обслуговування вашого житла та збільшити комфорт перебування у ньому. Люди, які придбали нову квартиру на первинному ринку житла або збудували новий будинок, так само стурбовані створенням затишку та комфорту у новому житлі.

Весь процес створення із застарілого чи нового житлового приміщення місця з перерахованими можливостями та перевагами можна назвати звичним для всіх нас словом – ремонт.

Для когось ремонт – це катастрофа – пил, бруд, матеріальні витрати, а дехто дивиться на ремонт з творчого боку. Для них ремонт – це можливість втілити в життя придумані чи «підглянуті» дизайнерські рішення, можливість звільнити свій дрімаючий творчий потенціал.

Так кому довірити ремонт квартири чи будинку?

Завжди є безліч варіантів до кого звернутися за проведенням ремонтних, оздоблювальних чи монтажних робіт. Це можуть бути «шабашники, за оголошенням», знайомі, майстри «за рекомендацією» або будівельно-ремонтні фірми.

  • Категорія майстрів «за оголошенням» - це «кіт у мішку», тут як пощастить – ви можете зустріти першокласних фахівців із величезним досвідом роботи. А можете нарватися на дилетантів, які не тільки не виправдають ваші надії та затягнуть терміни, а й зіпсують дорогі будівельні та оздоблювальні матеріали. Як правило, ця категорія майстрів не несе ніякої відповідальності за виконані роботи, і, тим більше, не дає жодної гарантії на свою роботу. Зі знайомими схожа ситуація. Тільки ще з'являється ризик зіпсувати дружні стосунки між замовником та його знайомим майстром;
  • Категорія майстрів «за рекомендацією» - це надійніші кандидати для проведення ремонтно-оздоблювальних робіт. У їхньому професіоналізмі та майстерності на особистому досвіді переконалися ваші друзі, знайомі чи родичі. Яким би професіоналізмом не володів майстер, завжди можуть виявитися якісь вади та недоліки у вже готовому ремонті. Тому питання гарантійного обслуговування, без оформлення договірних відносин з майстрами, залишається відкритим;
  • Звертаючись до ремонтно-будівельної фірми, ви можете відчути себе спокійніше щодо якості виконання робіт. Адже як рекомендації, так і негативні відгуки вам можуть дати не тільки знайомі вам люди, а й чужі. Інформацію та відгуки про фірму не рідко можна знайти в Інтернеті. Тому вибір тієї чи іншої будівельної фірми вам зробити значно простіше, ніж вибрати «кота в мішку». Більше того, будь-яка «нормальна» фірма має відпрацьований за довгі роки алгоритм дій, що значно спрощує та прискорює процес ремонту. Також важливу роль грає оформлення договору для проведення робіт, із зазначенням гарантійних зобов'язань. Це забезпечує вам впевненість у тому, що протягом гарантійного терміну ви завжди маєте можливість звернутися до фірми у разі виявлення будь-яких дефектів та недоліків.

Сподіваюся, ця стаття була корисною всім, хто запланував ремонт квартири або дома. Вибір професійного виконавця - це, по суті, головне та найскладніше завдання в цьому процесі. Адже від правильності зробленого вами вибору залежатиме не лише якість готового результату, а й кількість фінансових та тимчасових ресурсів, витрачених на виконання ремонтно-оздоблювальних робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.