Переделка

Це невелика історія про ремонт ванної кімнати, яку нам довелося трохи переробити. Спочатку заявка від замовника була стандартною - виконати ремонт ванної кімнати. Під час виміру та консультації на місці виявилося, що ремонт вже розпочато та зупинено на етапі розведення труб водопроводу та каналізації. Так само вже було встановлено інсталяцію та змонтовано систему вентиляції. Під час детального огляду об'єкта виявилося, що комунікації були змонтовані не точно і нашому попереднику навіть довелося підрізати опору інсталяції для того, щоб розмістити її компактніше. Вентканал був зібраний разом із канальним вентилятором, який видавав високий рівень шуму.

Ремонт до и после

У результаті огляду та виміру об'єкта було прийнято рішення перебрати та перекласти труби водопроводу та каналізації та перемонтувати вентиляційний канал з виведенням під витяжний вентилятор. Витрати на переробку включили вартість робіт і матеріалів на усунення даних недоліків і склали суму, близьку до 4000 грн.

Почалася робота з усунення помилок, допущених попередніми будівельниками. Оскільки сантехнічні виводи довелося переносити, а отже робити по-новому, то було прийнято ще й низку доповнень. Замовником було прийнято рішення додатково встановити вбудований змішувач гігієнічного душу. Після переробки сантехніки перевстановили інсталяцію, яку зашили гіпсокартоном разом зі стіною, біля якої вона була встановлена. Вентиляційний канал довелося розібрати та зібрати заново та вивести вентиляційний отвір у місце встановлення витяжного вентилятора.

Переделка ванной комнаты

Після усунення всіх помилок та недоробок ремонт ванної кімнати увійшов у звичне русло. Замовник також виявив бажання змонтувати електричну теплу підлогу, яку згодом довелося залити тонкошаровою стяжкою. Після цього були виконані такі роботи: монтаж електропроводки з порізкою штроб та встановленням підрозетників, гідроізоляція стін та підлоги; укладання плитки на стіни та підлогу та затирання її епоксидною затиркою. На цьому підготовку до встановлення сантехнічних приладів було завершено.

Переделка санузла

Замовник вибрав цікаву нестандартну ванну незвичайної форми. Ванна йшла в комплекті з умивальником, який частково розташовується над нею. Над інсталяцією зручно розмістився люк-невидимка для обслуговування лічильного вузла. Встановили накопичувальний водонагрівач та дзеркало з підсвічуванням. Натяжну стелю замовник планує встановлювати разом із усіма стелями у квартирі.

Переделка санузла

Разом вартість робіт з урахуванням переробки становила 35 000 грн, а вартість чорнових матеріалів, до яких увійшли матеріали на переробку, люк-невидимка, витяжний вентилятор та самопромивні фільтри становила 12 000 грн. Хочу звернути увагу на те, що стіни вже були оштукатурені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.