Ремонт ванной комнаты

Ремонт санвузла

У листопаді поточного 2019 року наша компанія завершила капітальний ремонт квартири у ЖК Салтівський. Ремонт квартири площею 56,8 м2 виконувався за технічним проектом, розробленим нашим дизайнером. Як і в будь-якому ремонті, найцікавішим і найскладнішим елементом квартири є ванна кімната - про неї і буде опис у цій статті.

Ремонт ванної кімнати в ЖК Салтівський

Укладка плитки в ванной

Роботи з ремонту санвузла у квартирі розпочалися вже на першому етапі ремонту квартири. А саме почалося все з перепланування. Було демонтовано всі цегляні перегородки та зведено нові за проектом. Спочатку санвузол був роздільним загальною площею 5,6 м2. Після перепланування ми отримали ванну кімнату площею 4,8 м2, пожертвувавши розміром для збільшення кухні. Перегородки були зведені з білої цегли та оштукатурені разом із усіма стінами у квартирі. Так само в загальній масі були зроблені роботи зі стяжки підлоги. Через великий шар стяжки було прийнято рішення залити її в два шари. Перший шар - це по суті бетонування підлоги з використанням пінопластових кульок для заповнення основного об'єму підлоги з мінімальним навантаженням на плиту перекриття. Другий шар – чистова стяжка підлоги. У ванній кімнаті вона була виконана на 15 мм нижче за рівнем, ніж у всій квартирі. Це було необхідно для укладання теплої підлоги, яка згодом була залита сумішшю, що самовирівнювалася. Теплу підлогу використовували Nexans Millimat.

Ремонт ванної

Після того, як геометрія приміщення була сформована приступили до розведення комунікацій. Електрик виконав свою роботу разом із усім обсягом квартири. Потім сантехнік виконав розведення труб водопроводу та каналізації та організував їх виводи згідно з проектом. Також були встановлені водоміри та самопромивні фільтри тонкого очищення. Встановили інсталяційну систему та зашили її, сформувавши декоративні конструкції з гіпсокартону.

Встановлення сантехніки

Безпосередньо перед укладанням плитки були виконані роботи з гідроізоляції стін, підлоги та конструкцій із гіпсокартону. Застосували гідроізоляцію розчинного типу. На підготовлену підлогу та стіни було укладено плитку. На підлогу та основну масу стін ванної кімнати була укладена плитка для підлоги розміром 600х600 - керамограніт. Керамограніт досить складний у роботі, особливо під час вирізування отворів під виводи сантехніки та електрики. Разом із укладанням плитки була встановлена ​​сталева ванна, яка була додатково обклеєна вібро- та звукопоглинаючими матеріалами.

Ремонт ванної кімнати

Після укладання плитки настав час монтажних робіт. Насамперед була змонтована натяжна стеля. Після стелі встановили умивальник, сушки для рушників, змішувачі, пральна машина, витяжний вентилятор, електрофурнітура і останнім був встановлений унітаз.

Ремонт санвузла

Ремонт санвузла в ЖК Салтівський

Монтаж інсталяції

Терміни такого ремонту ванної кімнати в ЖК Салтівський оцінити складно, оскільки багато роботи виконувались поступово разом із рештою у квартирі. Але на практиці ремонт такого санвузла може бути виконаний протягом 4-5 тижнів. Вартість робіт на даний момент становить 45000 грн. Вартість чорнових матеріалів близько 20 000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.