Схемы разводки водопровода

Якщо ви зважилися на ремонт у квартирі, особливу увагу варто приділити технічній частині ремонту, наприклад, водопостачанню. У радянські часи на матеріалах труб економили, а самі труби встановлювали в незручні місця, не думаючи про естетику та техніку безпеки. Таке розведення труб водопроводу давно застаріло і зносилося і має властивість часто прориватися. Тому такий водопровід давно визнаний незручним.

Зараз можна вибирати між двома якісними та надійними системами розведення труб: колекторною та трійниковою. Про те, яка з них підійде саме вам, поговоримо у цій статті.

На чому потрібно наголосити під час проектування водопровідної системи?

Незалежно від того, який тип водопроводу ви оберете, встановлювати його повинен досвідчений майстер, здатний грамотно змонтувати труби між собою. Добре змонтований водопровід буде служити в рази довше за вказані виробником терміни. Тому компанія Trofimov рекомендує звертатися за допомогою до фахівців на всіх етапах установки водопроводу.

Без вищезгаданого досвіду не вдасться якісно спроектувати схему водопровідної системи. Її проекція може змінюватись в залежності від розташування сантехніки, розмірів будинку та навіть бажаного інтер'єру. Якщо під час минулого ремонту квартири використали дешевий варіант водопроводу, або труби зносилися, їх доведеться повністю демонтувати.

Ремонтно-будівельна компанія «Trofimov» допоможе реалізувати ремонт та заміну водопроводу у квартирі в Харкові. Робимо якісно і на довгі роки, використовуючи сучасні схеми розведення труб: колекторну та трійникову. Про переваги кожної і про те, чи можна встановлювати водопровід самостійно, поговоримо нижче.

Колекторне розведення труб водопостачання. Плюси і мінуси.

Розведення водопроводу
Така схема передбачає спосіб паралельного з'єднання труб. У системі, як відомо з назви, є колектор. З нього виходять окремі труби для туалету, мийки, душу та інших точок, яким потрібна вода. Цей спосіб найбільш практичний та зручний, тому що всі труби повністю незалежні. Поки один член сім'ї миється в душі, інший може мити посуд, не боячись забрати всю холодну воду собі.

Колектор встановлюється в окремій шафі. Якщо ви маєте багато місця, можна виділити окрему кімнату або відокремити нішу під час ремонту. Рішення досить глобальне, але якщо ви відбудовуєте громадську лазню, салон краси, SPA або масажний салон, подібний вибір обмежить можливість збоїв водопостачання практично до нуля.

Найголовніші плюси колекторного розведення полягають у тому, що вона зменшує ризики проривів труб. З такою проводкою прорив неможливий, тому що вся вода рівномірно розподілена. Також, всі інженерні важелі та крани знаходяться в одному місці, тому екстрене відключення здійснюється за лічені хвилини. Головний мінус такої схеми - ціна її реалізації за рахунок дорожнечі матеріалів та вартості робіт. Також для неї необхідно більше місця, ніж для трійникової розводки.

Трійникова схема розведення як спосіб максимальної економії.

Схема розведення водопроводу
Найдемократичніший у ціновому сегменті та швидкий спосіб встановлення труб – трійниковий. З однієї труби виходять ще дві, які і розподіляють водний тиск по всіх раковинах, туалетах та ванних кімнатах. Схема ідеально підходить для ремонту квартир з невеликою площею, тому що займають труби мало місця та встановлюються прямо у стіні.

Приваблива дешевизна, багатофункціональність розміру та швидкість установки – серйозні плюси, але є й мінуси у трійникової системи розведення труб. Наприклад, різкі перепади води та поганий тиск у крані. Також існує деяка ймовірність прориву труб і вона більша, ніж при установці колекторної схеми водопостачання.

У різних ситуаціях вам підійдуть різні схеми водопроводу. Фахівці ремонтно-будівельної компанії «Trofimov» ще до початку робіт оцінять ситуацію та підкажуть правильне рішення щодо встановлення труб. Сотні мешканців Харкова вже довірили нам ремонт квартир та залишились задоволені!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.