Услуга перепланировки квартиры

Перепланування квартир

Послуга перепланування квартири

Типове планування квартир – не індивідуальне рішення. І щоб виправити цю ситуацію, багато власників квартир вдаються до перепланування. Що включає в себе це поняття, і в яких випадках потрібне перепланування квартир, докладно розберемо в цій статті. А ще фахівці ремонтно-будівельної компанії Trofimov поділяться реальними лайфхаками в цій сфері.

Законне перепланування – основні принципи

Щоб у майбутньому узаконити перепланування, потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Категорично не можна торкатися системи вентиляції. Вона є єдиною для всього будинку, і постраждає не тільки ваша квартира, а й сусідні. А така ситуація може загрожувати судовими позовами;
  • Не можна перекривати доступ до газових труб. Це грубе порушення техніки безпеки, яке може коштувати дуже дорого, і не лише у фінансовому еквіваленті;
  • Небажано переносити дверні блоки, перебудовувати сходові майданчики та поверхові коридори. Загалом ми вкрай не рекомендуємо при переплануванні квартири змінювати місця загального користування, щоб не вступити в конфлікт із сусідами.

Важко узаконити перенесення водопровідних та каналізаційних комунікацій. Але ми неодноразово стикалися з необхідністю перенесення санвузла чи кухні до іншого приміщення. Тому з упевненістю можемо сказати, що такі ідеї цілком реалізовані. І результат радуватиме власників упродовж довгих років.

Популярні варіанти перепланування у Харкові

Найчастіше до нас до ремонтно-будівельної компанії звертаються з ідеями облаштування нового балкона чи лоджії. Особливо популярне таке перепланування у квартирах, розташованих на першому поверсі. Багато харків'ян мріють про камін у квартирі, і ми також допомагаємо з реалізацією цієї ідеї. Звичайно, таке перепланування потребує ретельної перевірки та підготовки вентиляційних комунікацій, але за бажання немає нічого неможливого.

Простий та доступний спосіб змінити планування квартири – об'єднати кімнату за допомогою арки. В даному випадку забираються дверні отвори, і замість них встановлюються арки. Таким чином, можна візуально збільшити простір. Замість стін можна встановлювати ширми або декоративні вікна. Вони одночасно поділяють кімнати, але за рахунок того, що виглядають набагато «легше» за стіни, забирають менше простору. Зробити перепланування в кімнаті можна за рахунок встановлення стелажів, акваріумів або декоративних фонтанів.

Скляні панелі часто використовуються для перепланування кухні. Наприклад, коли є бажання об'єднати кухню та їдальню чи іншу кімнату. Заощадити простір на кухні допомагають і барні стійки. Вони ж є своєрідним елементом зонування приміщення.

Перепланування квартири: від ідеї до реалізації

Послуга перепланування квартири

Реорганізація внутрішнього простору житла – завдання, яке потребує професійного підходу. У вас може бути геніальна ідея чи нагальна потреба у зміні планування, але оформити її, а головне – реалізувати, можуть лише фахівці. Перше, що потрібно розуміти, якщо ви хочете зробити перепланування квартири у Харкові – законність тих чи інших заходів. Адже деякі зміни просто заборонено робити, зважаючи на їхню небезпеку.

Якщо ви хочете зробити якісне та безпечне перепланування квартири з документацією – звертайтесь. У ремонтно-будівельній компанії «Trofimov» працюють фахівці, які допоможуть розробити та оформити новий дизайн квартири відповідно до технічних вимог та ваших побажань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.