Унітаз чи інсталяція?

Унітаз або інсталяція
Функціональність та практичність – ось головні характеристики предметів інтер'єру ванної кімнати. Але крім утилітарної функції хочеться, щоб ванна, полички та унітаз відповідали естетичним запитам. Якщо ви задумали ремонт у ванній кімнаті чи санвузлі, то, напевно, стикалися з таким поняттям, як унітаз-інсталяція. Давайте розберемося, чим він відрізняється від звичайного унітазу, і що ж краще - унітаз або інсталяція.

Чим відрізняється інсталяція від унітазу?

Головна відмінність інсталяції від унітазу – у способі кріплення. Унітаз класичної конструкції встановлюється на підлозі, а інсталяція, точніше, унітаз інсталяційної системи, кріпиться на стіну. Але не на саму стіну, а на спеціальну металеву основу, яка і називається інсталяція і згодом декорується обробкою, якою частіше використовується укладання плитки. При цьому всі комунікації, труби та частини конструкції, що несуть, ховаються в стіну. До речі, інсталяція здатна витримати вагу до 400 кг. Це значний запас міцності, тим більше, що в її основі - сталева конструкція. При кріпленні можна вибрати висоту унітазу, щоб згодом вона була комфортною для всіх користувачів.

Унітаз або інсталяція
Бачок у стандартному розумінні цього пристрою також відсутній. Місткість для води – вузька, і також вмонтована у стіну. Кнопка зливу для інсталяції спеціально робиться досить великою, щоб через неї можна проводити діагностику та ремонт бачка. Регулювання натиску види та клапан її перекриття також доступні через отвір під кнопкою зливу. Зовні знаходиться лише сама чаша унітазу та кнопка зливу.

Унітаз або інсталяція

Інсталяція займає набагато менше місця, тому вона краща за класичну чашу в маленькому санвузлі. Тим більше, що в невеликій кімнаті комунікації і так намагаються сховати в стіну. Естетичний вигляд і гігієнічність інсталяції набагато вище, ніж у класичного унітазу. Вся конструкція і труби заховані в стіні, а отже, нема де розповсюджуватися бруду, плісняві та мікробам.

Вибираємо: унітаз або інсталяція.

Але приховані комунікації одночасно можуть бути проблемою:

  • немає вільного доступу до зливного механізму;
  • неможливо оперативно діагностувати та усунути поломку;
  • трохи складніше міняти чашу унітазу.

Унітаз або інсталяція
У принципі, будь-яку поломку у системі інсталяції усунути цілком реально. Але довіряти таку роботу найкраще професіоналам. А ось саму установку інсталяції ми рекомендуємо проводити під час ремонту, а не після закінчення. Адже стіну за інсталяцією потрібно прикрашати, і бажано зробити це за допомогою плитки. Звичайно, якщо ремонт у ванній кімнаті вже давно зроблено, але з'явилося бажання поміняти звичайний унітаз на інсталяцію – можна. Але тоді доведеться продумати переробку частини стіни, в якій буде прихована інсталяція.

Будь-які питання, пов'язані з ремонтом у ванній кімнаті та санвузлі, ви можете довірити команді ремонтно-будівельної компанії «Trofimov». Наші фахівці підкажуть, який пристрій вибрати, виходячи з планування, функціональності та дизайнерського рішення санвузла. Нам довірили зробити ремонт у ванній кімнаті десятки мешканців Харкова. Якщо ви теж хочете, щоб ванна кімната у вашій квартирі була сучасною, красивою та функціональною – звертайтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.