Ремонт квартиры в новостройке от "Trofimov"

Ремонт у новобудові. Початок.

Вітаємо! - Будинок зданий і Ви стали щасливим власником квартири у нашому житловому комплексі! – чуєте Ви, отримуючи довгоочікувані ключі від придбаної квартири в новобудові. Одна справа зроблена, але для того, щоб вселитися в нову квартиру, Вам необхідно вирішити набагато складніше завдання - зробити капітальний ремонт в новобудові. Це завдання складне тим, що на даному етапі Вам необхідно продумати і втілити в життя всі нюанси, які зроблять Ваше проживання в новій квартирі максимально комфортним. У цьому питанні ідеальним варіантом буде вдатися до допомоги професійного дизайнера та ремонтно-оздоблювальної компанії, які допоможуть Вам відчути та побачити кінцевий результат.

Перший крок до ремонту в новобудові.

Ось ми й визначили перший крок на шляху до досягнення поставленої мети – якісного ремонту в новобудові у Харкові. Визначившись із дизайнером, Ви маєте провести з ним величезну роботу зі складання проекту. Часто квартири в новобудовах мають вільне планування. Тому, на даному етапі у Вас є можливість зробити перепланування квартири з урахуванням розмірів та функціональності всіх зон. Це може бути поєднання або роз'єднання ванної кімнати та туалету, створення зони кухні-студії, об'єднання кімнати або кухні з лоджією або балконом, виділення зони під гардероб або формування ніш для вбудованих меблів та техніки.

Дизайн проект квартири
Дизайн проект квартири

Дуже важливо визначитися з вибором оздоблювальних матеріалів, які будуть використані для чистового оздоблення: тип покриття стін, тип покриття для підлоги, форма і розмір керамічної плитки і т.д. Також дуже важливо отримати уявлення про розміщення меблів та побутової техніки для складання технічного проекту електропостачання. Це дозволить Вам отримати зручне і технологічне розміщення розеток і вимикачів, а також створити комфортне освітлення у вашій квартирі. Упорядкування проекту ремонту квартири в новобудові дозволить Вам не тільки побачити кінцевий результат, але отримати повне уявлення про бюджет цього заходу. На підставі проекту ремонту квартири складається кошторис робіт, які будуть виконуватися, а також кошторис матеріалів, які будуть використані компанією Trofimov для досягнення поставленої мети.

Перепланування квартири.

Після складання та погодження проекту ремонту в новобудові та складання кошторису робіт та матеріалів можна приступати до наступного кроку – перепланування квартири. Вона може включати роботи з демонтажу стін і перегородок, вирізку прорізів і формування нових елементів планування квартири. Також на цьому етапі проводиться монтаж нових віконних конструкцій та заміною будівельних вхідних дверей на нові.

Чорнова обробка квартири.

Наступним етапом ремонту квартири в новобудові під ключ є вирівнювання стін та створення певної геометрії приміщень. Для цього стіни штукатурять цементним або гіпсовим розчином, а в деяких випадках використовують гіпсокартон. Після вирівнювання стін приступають до вирівнювання підлоги з виведенням його на певну висоту, відповідно до обраного типу покриття для підлоги. Звертаємо увагу на важливість вибору типу покриття для підлоги на даному етапі, так як для того, щоб підлога у Вашій квартирі не мала ступенів і перепадів необхідно врахувати товщину матеріалів підлогових покриттів.

Стяжка підлоги від "Trofimov"
Стяжка підлоги

Наприклад в одній кімнаті в якості покриття для підлоги Ви вибрали паркетну дошку, а в суміжній - лінолеум. Товщина цих покриттів для підлоги відрізняється. Щоб уникнути перепаду між цими кімнатами, чистовий рівень стяжки повинен відрізнятися на різницю товщин використовуваних матеріалів. Якщо за проектом у Вас має бути закладена водяна тепла підлога, то змонтувати її необхідно до стяжки підлоги. У цьому випадку повинна бути обов'язково дотримана технологія заливки стяжки на теплу підлогу.

Монтаж комунікацій.

Етап роботи з вирівнювання поверхонь та формування геометрії приміщень завершено. Ремонт у новобудові продовжують професійні сантехніки та електрики компанії Trofimov, які приступають до монтажу інженерних комунікацій. Це монтаж системи опалення, монтаж чорнової сантехніки та електрики, монтаж траси кондиціювання та інтегрування систем безпеки та мультимедіа. Перед початком цих робіт не зайвим буде отримати рекомендації фахівців, які монтуватимуть кінцеве обладнання про типи використовуваних матеріалів, а також про спосіб та місце їх монтажу. Паралельно проводиться різання штроб для укладання вищезгаданих комунікацій. Зазвичай виняток становлять стояки опалення. Після порізки штроб проводиться монтаж комунікацій, необхідних при ремонті в новобудові. Якщо опалення прокладено не підлогою, то після виконання цього виду робіт виконується монтаж фальш-стін, за якими будуть заховані стояки опалення та формуються ніші для радіаторів. Також на цьому етапі може виконуватися утеплення та монтаж віконних укосів.

Конструкції з гіпсокартону.

Після того як стіни готові до малярських робіт, а підлога до укладання чистового покриття і змонтовані всі інженерні комунікації, приступають до монтажу гіпсокартонних конструкцій, які можуть бути частиною комбінованої стелі, а також будь-якими декоративними або конструктивними елементами. Це можуть бути декоративні полиці, арки, перегородки або ніші для монтажу вбудованих меблів та техніки. Вищезгадані фальш-стіни зазвичай так само виконуються з гіпсокартону. Це дуже зручно з огляду на те, що вони приховують деякі інженерні вузли, доступ до яких періодично необхідний. Для цього в фальш-стінах монтують приховані ревізійні люки для доступу до комунікаційних вузлів.

Чистове оздоблення.

На цьому чорнове оздоблення квартири в новобудові можна вважати закінченим. Можна приступати до чистового оздоблення. Першим етапом чистового оздоблення квартири в новобудові є шпаклівка стін та стель під те чи інше декоративне покриття. Паралельно малярським роботам можуть вестись роботи з укладання плитки в санвузлах і на кухні.

Поклейка шпалер від "Trofimov"
Поклейка шпалер

Після закінчення цих робіт також одночасно можна робити фарбування стель, поклейку шпалер і монтаж чистової сантехніки в санвузлах. У ванній кімнаті насамперед встановлюють ванну або душову кабіну, далі монтуються сушка для рушників, умивальник, змішувачі і т.д. Зверну увагу - унітаз монтується в останню чергу, практично перед здаванням об'єкта не тільки з точки зору гігієни, але і зазвичай замовник хоче бути першим користувачем цього пристрою.

Настав час монтувати натяжні стелі. Вони можуть бути як суцільними, так і є складовою стелі з гіпсокартону. Важливо пам'ятати, що монтаж натяжної стелі проводиться перед монтажем чистових підлогових покриттів. Таку послідовність дій застосовують, щоб уникнути пошкодження нового покриття для підлоги монтажниками і оздоблювальниками. Причиною пошкодження може бути неакуратне переміщення лісів або драбини, а також випадково випущений з рук інструмент. Тому наполегливо рекомендуємо Вам прислухатися до цієї поради.

Укладання ламінату від "Trofimov"
Укладання ламінату

Одними з останніх робіт процесу під назвою ремонт у новобудові під ключ у Харкові є монтаж підлогових покриттів. Після цього роблять установку міжкімнатних дверей, а вже потім виконують монтаж плінтуса, який повинен точно і акуратно стикуватися з дверними наличниками.

Останні штрихи.

Після закінчення кожного етапу робіт з ремонту квартири в новобудові, майстри компанії Trofimov проводять прибирання на об'єкті. Ну а після завершення всіх ремонтно-оздоблювальних та монтажних робіт виконують генеральне прибирання приміщення, під час якого можуть бути додані останні штрихи, що наближають Вас до довгоочікуваного результату.
І ось вже вдруге Ви приймаєте привітання, отримуючи ключі від Вашої нової квартири, але вже не від порожньої коробки, ключі від якої Ви отримали кілька місяців раніше, а від місця для Вашого комфортного проживання. Злагоджена робота майстрів, виконроба та дизайнера компанії «Trofimov» допомогла Вам втілити в життя всі Ваші ідеї та побажання щодо ремонту. Завдяки їхньому професіоналізму Ви отримали довгоочікуваний результат – якісний ремонт у новобудові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.