Перепланировка квартиры от "Trofimov"

Для чого потрібне перепланування квартири?

Запланувавши виконання капітального ремонту квартири у Харкові, важливо підійти до цього процесу з усією відповідальністю та серйозністю. Адже саме на цьому етапі закладається концепція майбутнього ремонту. Насамперед проводиться оцінка функціональності всіх зон у квартирі та можливість здійснення робіт з перепланування для вдосконалення житлових умов. Перепланування квартири може вирішити багато завдань. За рахунок неї можна збільшити корисну площу квартири, сформувати ніші для розміщення великої побутової техніки та багато іншого. Фахівці компанії Trofimov допоможуть Вам вирішити ці завдання.

Перепланування квартири від "Trofimov"
Перепланування квартири

Демонтажні роботи.

Ремонт квартири з переплануванням може бути виконаний у вторинному житлі чи новобудові. Кожен з варіантів перепланування має свою специфіку, особливо на початковому етапі. Перепланування квартири у хрущовці, чешці, польці та будь-якому іншому будинку радянської споруди практично завжди пов'язано з демонтажем стін та перегородок у квартирі, тому тут дуже важливо визначити які стіни можна зносити, а які ні. Визначитись з цим Вам допоможе архітектурний план квартири або висновок архітектора після огляду приміщення. Квартири в новобудовах найчастіше мають можливість вільного планування, тобто практично всі міжкімнатні перегородки не несуть, відповідно, їх можна зносити. Хоча і тут не варто нехтувати консультацією представника забудовника.

Демонтаж стін та перегородок від "Trofimov"
Демонтаж стін та перегородок

Зведення стін та перегородок у квартирі.

Коли необхідні стіни та перегородки демонтовані, вирізані та посилені отвори, можна приступати до зведення нових стін. Ця робота виконується згідно з попередньо складеним проектом перепланування квартири.
Матеріалів для будівництва міжкімнатних перегородок досить багато. Вони відрізняються між собою не лише вартістю, але й мають різні технічні характеристики. Одні з них мають велику щільність і вагу – цегла, шлакоблок та ін. Інші мають каркасну основу, здатну вмістити в собі різні інженерні комунікації – гіпсокартон на профільній системі. Так само перегородки можуть бути побудовані з легких пористих матеріалів для мурування - газобетонні блоки, пазогребневі плити і т.д. Вибрати необхідний вид будівельного матеріалу для зведення стін у квартирі Вам допоможуть досвідчені виконроби та технологи компанії «Trofimov», під чуйним керівництвом яких було виконано не одне перепланування квартири в Харкові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.