Техническое задание для дизайнера

Технічне завдання для дизайнера

Коли ви бажаєте замовити дизайн інтер'єру, будьте готові до численних питань від дизайнера. Він задає їх для того, щоб максимально точно втілити ваші фантазії про майбутній ремонт. Найкраще всі побажання та вимоги оформити у технічне завдання. Якщо ви звертаєтеся за переробкою квартири або ремонтом у ремонтно-будівельну компанію «Trofimov», наші фахівці запропонують вам заповнити такий документ, який допоможе створити інтер'єр на ваш смак.

З чого починається інтер'єр?

Технічне завдання для дизайнера

Технічне завдання - це офіційний документ, який є одним із найважливіших додатків до договору на ремонтно-будівельні роботи. Тим більше, якщо ви хочете залучити до створення інтер'єру професійного дизайнера. Щоб створити дизайн-проект інтер'єру, йому знадобиться якомога більше інформації про вас і вашу квартиру.

Підготуйте відповіді на такі питання, як:

  • для чого ви робите ремонт у квартирі – здати квартирантам, проживання з сім'єю, оренда для бізнесу чи інші варіанти;
  • кількість мешканців, їх вік;
  • особливості навичок – куріння, гучні хобі або заняття, які потребують багато місця;
  • наявність домашніх тварин.

Ці та інші факти із життя замовника дуже важливі для дизайнера.

Ну, наприклад, ви живете один, не палите, граєте на музичному інструменті, збираєтеся завести собаку. Отже, коли у вас збираються гості, вам потрібне імпровізоване місце для виступу з гарною акустикою. Потужні витяжки вам не знадобляться - готувати на одну людину потрібно небагато, а так як ви не курите, для свіжості повітря вам достатньо вентиляційних каналів, що функціонують, кухонної витяжки і вікон. Для собаки потрібно не лише місце, а й подбати про те, щоб поверхні у квартирі можна було легко очистити. Отже, при виборі покриття для підлоги варто звертати увагу на такі матеріали, як лінолеум і плитка.

Чітке технічне завдання для дизайнера – запорука реалізації задуманого

Звичайно, це далеко не всі параметри, які цікавлять дизайнера, і заради яких заповнюється технічне завдання на ремонт. Це лише абстрактний приклад, який показує важливість цього документа. Крім того, у технічному завданні фіксуються всі важливі моменти за матеріалами, які необхідно закупити для проведення ремонту та майбутнього розташування основних функціональних зон. Саме від цього відштовхуватиметься дизайнер при розробці проекту, а потім ремонтна бригада при його втіленні в життя.

У технічному завданні обов'язково вказується кількість кімнат та побажання власника щодо знесення стін або зведення перегородок. Якщо ви хочете внести зміни у положенні або розмірах дверного отвору – це обов'язково відбивається у ТЗ на дизайн квартири. Стиль та кольорова гама оформлення інтер'єру також є важливими пунктами документа.

Ще раз нагадуємо, що ТЗ на ремонт є офіційним юридичним документом, тому рекомендуємо поставитися до його заповнення з усією серйозністю. Звичайно, якісь пункти можна змінити або виправити вже на стадії проведення ремонту в квартирі, однак, буде найкращим для всіх, якщо погодження пройде до його початку. І не хвилюйтеся,
що не впораєтеся із заповненням технічного завдання. Наш дизайнер роз'яснить усі незрозумілі моменти, підкаже відповідні варіанти та допоможе вибрати оптимальне рішення. Довіряйте професіоналам ремонтно-будівельної компанії Trofimov, і ви отримаєте інтер'єр своєї мрії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.