Дизайн интерьера

Сміливі дизайнерські рішення.

Дизайн інтер'єру

Щоб зробити крутий ремонт у квартирі, потрібні не лише геніальні ідеї, а й якісне втілення. Про те, як можна модернізувати, оптимізувати та підвищити комфорт будь-якого простору – розповімо вам у цій статті. Вона буде корисною для тих, хто замислюється про ремонт квартири у Харкові. Можливо, якісь сміливі рішення ви захочете реалізувати і у своєму інтер'єрі.

Сміливі рішення: перепланування квартири

Дизайн інтер'єру

Не завжди можна рухати стіни або змінювати висоту стель. Але завжди можна зробити так, щоб наявний простір став комфортним, красивим та затишним. Або більш просторим – тут як вам більше хочеться. У цьому питанні допоможуть:

  • ліжко-подіум;
  • стелажі;
  • міжкімнатні перегородки;
  • скляні балконні двері.

Ці предмети інтер'єру можуть повністю змінити місце квартири, навіть без капітального ремонту. Якщо ви зібралися міняти вікна, ми рекомендуємо зробити підвіконня більшим та широким. Так в кімнаті додасться ще одне місце для сидіння або стільниця - дивлячись, що вам потрібно більше в конкретному просторі. Якщо вікно високе, і ви не плануєте його розширювати, тоді одночасно можна передбачити на підвіконні місце для стільниці або полиці. Низькі підвіконня служитимуть чудовою альтернативою тахті або кріслу.

Дизайн інтер'єру

Міжкімнатні перегородки – справжній порятунок для квартир, де не можна рухати стіни. Арки чи скляні двері допоможуть розширити простір, а високі стелажі від стелі до підлоги чи дерев'яні куби зонують приміщення не бетонних чи цегляних стін. При цьому їх установка набагато простіше, а сама конструкція більш функціональна, ніж стіна. Такі конструкції ще називають сліп-бокси. Спочатку в них робили спальні, але зараз бокс може відокремити будь-яку функціональну зону. Ідеальне рішення для квартир-студій чи великих кімнат, у яких потрібно чітко розмежувати простір.

Незвичайне дизайнерське рішення: кімната-невидимка

У багатьох квартирах типового планування в Харкові кухня поєднується зі їдальнею або навіть стає вітальнею. Просто тому, що інших кімнат у квартирі немає, а в одній може вже розміщуватися спальня і дитяча. Щоб оптимально використовувати простір кухні, ми пропонуємо не виділяти її, як окреме приміщення, а зробити акцент на тому, що це їдальня або вітальня, але з робочою кухонною поверхнею.

У такому інтер'єрі зазвичай немає навісних кухонних шаф, а вся кухонна начинка маскується меблями. Виділятися серед «кімнати» може лише раковина та варильна поверхня, але і їх можна підібрати так, щоб вони не відволікали від основної ідеї приміщення. Для однокімнатної квартири чи студії – це єдине правильне рішення. Звичайно, в такому випадку потрібно буде подбати про якісну систему вентиляції та інші моменти, які зроблять користування кухнею-їдальнею або кухнею-вітальнею максимально комфортним.

Дизайн інтер'єру

Невидимками можуть бути не лише кімнати, а й усілякі простори в них. Наприклад, замаскувати можна антресоль, встановивши нішу на стелі або забравши незначну площу стіни коридору під витягнуту шафу купе. Головне – ретельно розрахувати площу під такі конструкції, щоб вони не забирали корисного простору, а навпаки – звільняли його.

Навіть найнезвичайніші дизайнерські рішення вам допоможе втілити в життя ремонтно-будівельна компанія «Trofimov». Ми беремо на себе всі роботи: від створення дизайн-проекту до його реалізації під ключ у вашій квартирі. Замовляючи ремонт у нас, ви отримуєте у розпорядження професійну команду, якій під силу реалізувати найнестандартніші ідеї та задуми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.