Штукатурка стен

Якщо ви зважилися на ремонт ванної кімнати, то відразу варто розуміти основні вимоги до всіх робіт та матеріалів. Одним із перших та основних критеріїв є формування правильної геометрії приміщення ванної кімнати, а саме штукатурка стін. У цій статті мова піде про штукатурні роботи, їх нюанси та матеріали для їх виконання.

Штукатурка стен в ванной

Головні правила для якісного оздоблення стін.

Нанесення штукатурки у ванній кімнаті ускладнено кількома нюансами. По-перше, будьте готові зіткнутися із певними труднощами. Насамперед стіни повинні бути якісно очищені від старих покриттів. Найбільші труднощі доставляють стіни вкриті фарбою. Але так само іноді легше зламати старі стіни та звести нові, ніж привести існуючі у належний вигляд.

Насамперед, після очищення стін їх потрібно обробити ґрунтовкою глибокого проникнення, а іноді й бетоноконтактом. Потім майстер встановлює маяки. Це необхідно для вирівнювання стін за рівнем та площиною. Така штукатурка називається високоякісною або маячною. Штукатурка стінок у ванній кімнаті може бути виконана різними матеріалами. Найбільш популярними є:

  • цементно-піщана штукатурка;
  • гіпсова штукатурка.

Цементно-піщана штукатурка стін використовується найчастіше, так як вона має меншу вартість і відмінно підходить для вологих приміщень. Але є кілька недоліків такого матеріалу. Він має недостатню еластичність для зручності нанесення, має слабку адгезію до більшості основ і часто вимагає додаткового монтажу штукатурної сітки.
Штукатурка стен
Гіпсова штукатурка менш популярна як матеріал для вологих приміщень. Але при правильному підході її можна використовувати для штукатурки санвузлів. Насамперед цей матеріал набагато зручніший у роботі, ніж штукатурка на цементній основі. За рахунок гарної адгезії та еластичності з'являється можливість нанести штукатурку мінімальним шаром. Ну а питання із застосуванням гіпсової суміші у ванній кімнаті легко вирішується нанесенням на нього шару гідроізоляції.

Якісна штукатурка стін. Основні вимоги.

Штукатурка стен
Відштукатурені стіни повинні бути вирівняні як за площиною, так і за рівнем. Від якості виконання штукатурних робіт безпосередньо залежить якість укладання плитки та витрата матеріалу для її укладання. Високоякісною прийнято вважати штукатурку, що має перепад за рівнем або площиною не більше 1 мм на 1 м, але не більше 5 мм на всю висоту приміщення. Також у ванній кімнаті обов'язковими є кути 90 градусів між стінами. Це дуже важливо для встановлення сантехприладів, адже більшість із них має правильну прямокутну форму. А встановлюються вони, часто, впритул до стін або в кути ванної кімнати.

Для того, щоб ремонт вашої ванної кімнати та штукатурні роботи в тому числі були виконані якісно, ​​цей вид робіт краще довірити професіоналам компанії Trofimov.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.