Кухня студия или обычная

Окрема кухня або кухня-студія – правильний вибір.

Кухня студія

Вільне планування квартири або недостатня кількість вільного простору часто ставить перед вибором власників – окрема кухня або кухня-студія. Насправді зручність та функціональність не залежить від відведених квадратних метрів під кухню. Набагато важливіше те, як розпорядитися простором і чим його наповнити.

Кухня обычная или студия

Зонування кухні та кухні-студії

Велика кухня дозволяє легко зонувати простір за функціями, відокремлюючи робочі поверхні, їдальню та навіть територію для відпочинку. Але на невеликій території, яка відводиться кухні-студії, потрібно застосувати більше уяви. А краще – скористатися порадою досвідченого дизайнера інтер'єру, який допоможе з плануванням кухні чи кухні-студії.

Якщо кухня та вітальня об'єднані, або у квартирі взагалі не виділені функціональні зони, насамперед необхідно позначити безпосередньо кухню. Найпростіше зробити це за допомогою перегородки. Допоможе:

 • невелика гіпсокартонна конструкція;
 • стелаж з полицями;
 • вітраж, акваріум;
 • барна стійка.

Якщо ви оберете останній варіант - то отримаєте додаткову робочу поверхню і стіл в одному. Щоб заощадити корисний простір, в основі барної стійки можна обладнати полички або закрите місце для зберігання, наприклад посуду.

Кухня студія

Ще один варіант, як можна зонувати кухню-студію – виділити її рівнем стелі та кольором покриття для підлоги. Такий спосіб економить цінні квадратні метри та сантиметри, яких часто не вистачає у маленьких квартирах.

Меблі для кухні-студії та звичайної кухні.

Щоб раціонально використати простір у студії, рекомендуємо вибирати меблі не готовими гарнітурами, а окремими необхідними предметами. Звичайно, вони повинні поєднуватися між собою. Якщо у великій кухні можна встановити окремо холодильник, варильну поверхню, мийку та всілякі шафки, то кухня-студія вимагатиме від вас застосувати фантазію.

При розробці інтер'єру для кухні студії наші дизайнери рекомендують клієнтам використовувати максимально поверхню стін. Дво-і навіть триярусні полиці будуть тут доречні, як ніде. Те саме стосується і різноманітних меблевих трансформерів:

  • стола з відкидною стільницею;
  • подвійної, прихованої стільниці;
  • розкладні стільці;
  • полиці-драбини.

Маленька кухня

Повноцінний стіл – рідкісне явище на кухні-студії. Як ми вже говорили, його успішно можуть замінити барна стійка або невисокий стелаж зі стільницею. Якщо ширина підвіконня дозволяє, то можна використовувати його. Відмінно справляються із завданням економії простору складні та приховані стільниці. Виглядають вони просто приголомшливо, і напевно неодноразово здивують ваших гостей у процесі трансформації. У складеному вигляді стіл виглядає як декоративна панель на стіні, а потім легким рухом руки перетворюється на стільницю.

Планування кухні та кухні-студії у Харкові.

З таким запитом до ремонтно-будівельної компанії «Trofimov» звертаються регулярно. У нашій команді є дизайнери, які запропонують вам найкращі варіанти планування та зонування кухні, а також фахівці з ремонту, які реалізують затверджені вами ідеї у найкоротші терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.