Ремонт ванної кімнати - не просте завдання.
Більшість із нас хоч раз у житті стикалися з ремонтом ванної кімнати. Будь то під час капітального ремонту квартири у вторинному ринку, ремонту квартири в новобудові або коли настав час замінити труби та плитку в санвузлі. Для багатьох ремонт ванної кімнати є заміною старої ванни, унітазу, умивальника і плитки. Але це далеко не все, з чим доведеться зіткнутися, виконуючи ремонт санвузла. Багато в чому допоможе дизайн проект ванної кімнати.
Чи потрібний дизайн проект ванної кімнати?
Ремонт санвузла – досить складне завдання, підготуватися до якого бажано заздалегідь. Окрім професіоналізму виконавців, запорукою якісного результату є дизайн проект ванної кімнати. Його наявність допоможе замовнику не тільки максимально точно визначити бюджет ремонту санвузла, але й підібрати найбільш вдалий варіант розміщення сантехприладів та розкладки плитки.

Візуалізація проекту ванної кімнати.
Завдяки візуалізації майбутньої ванної кімнати, ви заздалегідь зможете вибрати та придбати ванну потрібної форми та розміру. Дизайнер допоможе вам побачити, який умивальник ідеально впишеться в інтер'єр нового санвузла. Купівля плитки перетвориться лише на формальність, крім довгих, болісних прогулянок по безлічі плиткових магазинів у пошуках того самого кольору, форми і малюнка.
Технічна частина проекту санвузла.
Дизайн проект ванної кімнати є детальним описом процесу майбутніх робіт. За це відповідає його технічна сторона. Відповідно до розмірів, зазначених у проекті, формується необхідна геометрія приміщення. Це, напевно, одне з найвідповідальніших завдань, адже саме від неї залежить можливість виконати укладання плитки за попередньою розкладкою. Розміри майбутнього санвузла детально продумуються та розраховуються виходячи з отримання максимального комфорту та зручності його експлуатації.
Вибір формату плитки або мозаїки, також залежить від габаритів нової ванної кімнати. Вдалим вважається формат плитки, при якому розкладка виключає вузькі, несиметричні підрізки. Грамотна розкладка плитки передбачає і місця виводів води та каналізації, їх габарити та симетрію щодо стін та сантехнічних приладів.

Технічна частина, що входить до дизайну проекту ванної кімнати, передбачає створення найбільш зручного місця концентрації сантехнічних вузлів і комунікацій. Доступ до такого місця повинен бути максимально простим і зручним і вдало вписуватися в інтер'єр, дивіться дизайн інтер'єру. Це завдання вирішується шляхом формування спеціальної конструкції, найчастіше з гіпсокартону, із встановленим у неї люком невидимкою. После облицювання плиткою цей комунікаційний вузол стає майже непомітним.
Замовнику, який має посередні знання про процес ремонтних робіт, буде досить складно передбачити всі тонкощі та нюанси без проекту ремонту ванної кімнати. А його наявність допоможе не тільки виконати правильний ремонт ванної кімнати, а й дозволить здійснювати об'єктивний контроль за ходом виконання робіт. Дизайн проект ванної кімнати не є необхідною умовою ремонту санвузла, але може значно спростити і прискорити.